O fundacji

Fundacja Praeceptor powstała w lipcu 2013 roku w Warszawie. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Zespół programowy Fundacji:

jurek_02Jerzy Rzędowski – prezes Fundacji Praeceptor
Historyk, trener wystąpień publicznych i wykładowca, który nie boi się żadnego edukacyjnego wyzwania. Ktoś kiedyś powiedział, że jego absolwenci zmieniliby swoje życie, nawet gdyby kurs dotyczył obsługi wózka widłowego. Niestety, operatorzy wózków muszą poczekać, bo Jerzy uczy głównie liderów i mówców. Po prostu praeceptor!     [strona Jerzego]


Agata Rzędoagata rz_05wska – dyrektor biura Fundacji Praeceptor
Agata została przedsiębiorcą jeszcze w latach licealnych. Oglądała wszystkie wzloty i upadki polskiej gospodarki w ostatnich dwudziestu latach. Przez cały ten czas zarządzała projektami, firmami i organizacjami. Zarządza i organizuje, mistrzyni świata w planowaniu i doprowadzaniu rzeczy do końca.


KrystynaKrystyna Mańturzyk – ekspert Fundacji Praeceptor
Lingwistka, doświadczona lektorka języków obcych. W każdej trudnej sytuacji potrafi znaleźć  wyzwania i możliwości, i te spostrzeżenia chętnie przemyca w swoich szkoleniach. Z miłości do przyrody i głodu kontaktu z nią, współorganizuje otwarte wycieczki po okolicach Warszawy  i innych urokliwych miejscach w Polsce promując zrównoważony rozwój i świadomą turystykę.


marta_03Marta Stankiewicz – ekspert Fundacji Praeceptor
Event-manager i edukator, z wykształcenia geomorfolog, z pasji przyrodnik i krajoznawca. Zorganizuje i poprowadzi każde wydarzenie, od szkolnej akademii, przez wyjazd firmowy, po wielką konferencję. Jeśli kiedykolwiek byłeś na dobrze zorganizowanej biznesowej imprezie, to bardzo możliwe, że zajmowała się tym właśnie Marta.


img_6903xAnna Milewska – ekspert Fundacji Praeceptor.
Z wykształcenia pedagog edukacji zdrowotnej. Specjalista w zakresie organizacji i promocji szkoleń, warsztatów i konferencji. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Zawsze gotowa do działania. Uczy języka polskiego dzieci cudzoziemców.


Piotr Mi11752172_1026742014004866_1326141308967552322_nlewski – ekspert Fundacji Praeceptor.
Z wykształcenia politolog. Doświadczony koordynator projektów społecznych. Chętnie podejmuje nowe wyzwania. Lubi łączyć to, co według innych jest nie do pogodzenia. Zdiagnozowane społeczne ADHD.

.


Dodaj komentarz